zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert

działki na sprzedaż w mierzyn,mierzyn

liczba ofert: 16 ofert
sortuj
notatnik
Mierzyn Mierzyn
Mierzyn

działka na sprzedaż

707 m2 145 000
Szczecin,Mierzyn,działka,sprzedaż. WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, CH Nowy Turzyn. Na sprzedaż piękna działka położona w cichym miejscu wśród zieleni. Działka ma powierzchnię 707m2, w kształcie prostokąta(54m x25m), Zakup z udziałem w drodze wewnętrznej,zawartym w cenie, w przyszłości ma być to zamknięte osiedle. Bardzo ładna lokalizacja, na dobrze nasłonecznionym lekkim wzgórzu, wśród nowo powstającej zabudowy domów jednorodzinnych. Doskonałe położenie i lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem szybki dojazd do centrum (ok.12min.). Działka posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne z usługami nieuciążliwymi. Prąd i gaz w drodze. Zapraszam na prezentację! Maciej Brzozowski tel: 531 570 780. maciej.brzozowskiwgn.pl Zainteresowanym zakupem nieruchomości z oferty firmy zapewniamy bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z doradcami kredytowymi z największych renomowanych banków oraz firm, gwarantując naszym klientom najniższe dostępne na rynku oprocentowanie. Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 1451.

notatnik
Mierzyn Mierzyn
Mierzyn

działka na sprzedaż

1350 m2 205 000
Szczecin,Mierzyn,działka,sprzedaż. WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, CH Nowy Turzyn. Na sprzedaż piękna działka położona w cichym miejscu wśród zieleni. Działka ma powierzchnię 1350 m? i jest w kształcie prostokąta(54m x25m), Zakup z udziałem w drodze wewnętrznej,zawartym w cenie, w przyszłości ma być to zamknięte osiedle. Bardzo ładna lokalizacja, na dobrze nasłonecznionym lekkim wzgórzu, wśród nowo powstającej zabudowy domów jednorodzinnych. Doskonałe położenie i lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem szybki dojazd do centrum (ok.12min.). Działka znajduje się w kompleksie przylegającym do ulicy Zeusa. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne z usługami nieuciążliwymi. Na działce jest prąd, gaz. Jesienią 2017 została zrobiona utwardzona droga dojazdowa. Do działki właściciel dodaje gratis projekt domku parterowego z możliwością adaptacji poddasza i zezwolenie na budowę. Zapraszam na prezentację! Ewelina Rosa tel: 570 480 720 e.rosawgn.pl Zainteresowanym zakupem nieruchomości z oferty firmy zapewniamy bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z doradcami kredytowymi z największych renomowanych banków oraz firm, gwarantując naszym klientom najniższe dostępne na rynku oprocentowanie. Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 1389.

notatnik
Mierzyn Mierzyn
Mierzyn

działka na sprzedaż

855 m2 165 000
Mierzyn, działka budowlana o pow. 855m2, sprzedaż 159 885 PLN. WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria TURZYN Na sprzedaż działka bardzo ładnie usytuowana, wygodna pod zabudowę jednorodzinną z miejscem na duży rodzinny ogród o powierzchni 855 m2. Działka dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada rodzinom lub osobom, które cenią sobie spędzanie czasu w spokojnej, pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu przyrody( dla właścicieli firm, kadry managerskiej, czy przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. prawnicy, notariusze, lekarze). Dookoła znajdują się domy jednorodzinne oraz teren otwarty (pola, lasy). WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 531 570 780. Największym atutem działki jest jej położenie. Położenie gwarantuje szybki dojazd do Centrum Handlowego Ster oraz do centrum Szczecina. W Mierzynie bardzo szybko rozwija się działalność usługowo-handlowa, jest wiele sklepów, nowoczesnych marketów, nowa szkoła i przedszkola. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Powierzchnia 855 m2 Działka skrajna: nie Kształt działki: prostokąt Stan działki: patrz foto Dojazd: droga utwardzona, betonowa, oświetlona Dostępne media(gotowa infrastruktura sieci): prąd, gaz OTOCZENIE Natężenie hałasu: cisza w otoczeniu zabudowa jednorodzinna, okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone oraz leśne. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 407.