zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert

działki na sprzedaż w szczecin,osów

liczba ofert: 3 oferty
sortuj
notatnik
Szczecin Osów
Osów

działka na sprzedaż

1718 m2 518 400
Działki Szczecin, Osów, działka na sprzedaż. Na sprzedaż piękna działka położona w otulinie lasu. Działka o powierzchni 1718m2, w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, gaz, prąd), położona w Szczecinie w cenionej dzielnicy Osów. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (25% zabudowy, do 11 m wys.). Możliwość udostępnienia opinii geologicznej wykonanej w styczniu 2019r. Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie, działka położona w lesie, dla ludzi którzy cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. Najważniejsze informacje: Położenie: działka w Szczecinie, dzielnica Osów Powierzchnia: 1718m2 Uzbrojenie: Prąd, woda, gaz, kanalizacja przy działce Dojazd: utwardzony Otoczenie: las Opinia geologiczna: tak Zapraszam na prezentację! Maciej Brzozowski tel: 531 570 780 maciej.brzozowskiwgn.pl WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, CH Nowy Turzyn. Zainteresowanym zakupem nieruchomości z oferty firmy zapewniamy bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z doradcami kredytowymi z największych renomowanych banków oraz firm, gwarantując naszym klientom najniższe dostępne na rynku oprocentowanie. Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 1707.

notatnik
Szczecin Osów
Osów

działka na sprzedaż

1000 m2 399 000
Działki Szczecin, Osów, działka na sprzedaż. Na sprzedaż piękna działka położona w otulinie lasu. Działka o powierzchni 1000m2, w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, gaz, prąd), położona w Szczecinie w cenionej dzielnicy Osów. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (25% zabudowy, do 11 m wys.). Możliwość udostępnienia opinii geologicznej wykonanej w styczniu 2019r. Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie, działka położona w lesie, dla ludzi którzy cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. Najważniejsze informacje: Położenie: działka w Szczecinie, dzielnica Osów Powierzchnia: 1000m2 Wymiary: 25m*40m Uzbrojenie: Prąd, woda, gaz, kanalizacja przy działce Dojazd: utwardzony Otoczenie: las Opinia geologiczna: tak Zapraszam na prezentację! Maciej Brzozowski tel: 531 570 780 maciej.brzozowskiwgn.pl WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, CH Nowy Turzyn. Zainteresowanym zakupem nieruchomości z oferty firmy zapewniamy bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z doradcami kredytowymi z największych renomowanych banków oraz firm, gwarantując naszym klientom najniższe dostępne na rynku oprocentowanie. Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 1631.

notatnik
Szczecin Zachód
Osowo

działka na sprzedaż

881 m2 399 000
Szczecin, Osowo, działka budowlana, media, sprzedaż. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Na sprzedaż JEDYNA W TEJ LOKALIZACJI działka budowlana, ze wszystkimi mediami z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 881m2. Działka zlokalizowana jest przy jednej z głównych ulic szczecińskiego Osowa. Parcela ma kształt prostokąta o wymiarach, krawędź działki przylegająca do ulicy 18m, przeciwległa 22,22m , boki prostopadle długosc 45m i 46m. Ulica przy, której znajduje się nieruchomość jest główną drogą dojazdową do Osowa. Na działce zabudowania gospodarcze, pomieszczenie socjalne, garaż.Część budynku, stanowiąca mur pruski, objęta jest ochroną konserwatora budynków i musi zostać zachowana. Na tej samej ulicy znajdują się domy jednorodzinne,które mają zachowany także mur pruski i idealnie się prezentują. Zgodnie z aktualnie obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Na działce mamy dostęp do prądu, kanalizacji i wody. Gaz w drodze. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Osowo położone jest w zachodniej części Szczecina, oddalone jest od centrum Szczecina o 6km, dojazd samochodem zajmuje 10 minut. CENA DO NEGOCJACJI. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 788 412 389, W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną aby obejrzeć nieruchomość. Piotr Kałłas tel. 796 665 033 mail:piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail.a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 62.