zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert

lokale na wynajem w szczecin,zachód

liczba ofert: 17 ofert
sortuj
notatnik
Szczecin Pogodno
Samosierry

lokal na wynajem

130 m2 5 200
Szczecin, Pogodno, elegancki lokal, wynajem. WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, I piętro Do wynajęcia elegancki lokal z przeznaczeniem na działalność biurową i/lub handlową o powierzchni 130 m2. Lokal jest umiejscowiony na wysokim parterze z wejściem od ulicy. Standard wykończenia podniesie prestiź każdej firmy. Lokal jest wyposażony w internet dostarczany światłowodem (w każdej sali gniazdka internetowe), instalację alarmową (serwisowana miesiąc temu), a w najbliższych miesiącach planowane jest założenie monitoringu video całego budynku. Drzwi do pomieszczeń są szklane, armatura elektryczna z nierdzewnej, szczotkowanej stali. Układ funkcjonalny: Przeszklony wiatrołap w środku - 5,40 m2 Hol główny (ewe. sala sprzedaży) - 51,90 m2 Sala konferencyjna z infrastrukturą audio-video - 22,10 m2 Pokój biurowy z aneksem kuchennym - 18,50 m2 pokój biurowy - 10,40 m2 łazienka - 5,90 m2 korytarz - 10,80 m2 Przed wejście do lokalu znajduje się wygrodzony taras o powierzchni ok 50 m2 Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu 160 m2 powierzchni magazynowo - biurowej w piwnicy. Lokal ten również posiada bezpośrednie wejście od ulicy oraz bezpośredni wjazd dla samochodów osobowych. Oferowany obiekt znajduje się w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Najemca będzie miał możliwość umieszczenia na niej swojej reklamy (z podświetleniem nocnym) WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL: Ewelina Rosa 570 480 720 e.rosawgn.pl Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 1424.

notatnik
Szczecin Niebuszewo
Krasińskiego

lokal na wynajem

5 pokoi 110 m2 3 200
Szczecin, Niebuszewo, powierzchnia biurowa, parking, wynajem. WGN Szczecin4 Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową 110m2, usytuowaną na 1 piętrze w 2 piętrowym przedwojennym biurowcu na Niebuszewie. Przed budynkiem plac parkingowy z przypisanymi 3 miejscami postojowymi. LOKALIZACJA Szczecin, Niebuszewo POWIERZCHNIA BIUROWA 110M2, do wspólnego użytkowania z innym najemcą (który wynajmuje lokale na przeciwnej stronie korytarza) łazienka z kabiną prysznicową i dwoma wc 14,80m2. STANDARD Ściany tapetowane i malowane, podłogi w pokojach,wyłożone wykładziną dywanową i pcv. Niektóre z pokoi do odświeżenia według potrzeb najemcy, z partycypacją właściciela w kosztach remontu. Okna plastikowe ogrzewanie gazowe PARKING do lokalu przypisane są 3 miejsca postojowe na parkingu KOMFORT system alarmowy zapewniający bezpieczeństwo, z bezpośrednim powiadomieniem firmy ochraniarskiej WARUNKI NAJMU CENA 3200zł plus vat Kaucja jednomiesięczny czynsz Opłaty za media wg. zużycia: energia, woda,gaz,śmieci WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 788 412 389 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w obiekcie. Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 308.

notatnik
Szczecin Niebuszewo
Krasińskiego

lokal na wynajem

496 m2 8 000
Szczecin, Niebuszewo, powierzchnia magazynowa, produkcyjna,rampa, wynajem. WGN Szczecin4 Oferujemy na wynajem powierzchnie magazynową -produkcyjną z zapleczem biurowym i socjalnym o łącznej powierzchni 496m2, usytuowane w wolnostojącym parterowym budynku magazynowo-produkcyjnym. Przed budynkiem rampa z dwoma podjazdami umożliwiającymi rozładowanie Tira, jest także podjazd umożliwiający wjazd małego samochodu dostawczego typuTtransit bezpośrednio do hali.Hala posiada dwa niezależne wejscia z podwójnym-szerokimii drzwiami metalowymi, co umożliwia jednoczesne załodowywanie dwóch samochodów. Do budynku przynależy 387m2 placu parkingowego, na którym jest on posadowiony. Teren placu ogrodzony. LOKALIZACJA Szczecin, Niebuszewo MAGAZYN / HALA PRODUKCYJNA 470m2, wysokość 8m, posadzka betonowa, pomieszczenie oświetlone. POMIESZCZENIE BIUROWE I SANITARNE 2 połączone pomieszczenia biurowe z wejściem z hali, oraz osobne pomieszczenie sanitarne z wc i umywalką. Łączna powierzchnia ok 26m2. PARKING utwardzona powierzchnia pod budynkiem 386m2 KOMFORT system alarmowy zapewniający bezpieczeństwo, z bezpośrednim powiadomieniem firmy ochraniarskiej WARUNKI NAJMU CENA 8000zł brutto za magazyn z biurem i pomieszczeniem sanitarnym. Kaucja jednomiesięczny czynsz Opłaty za media wg. zużycia: energia i woda Istnieje możliwość sprzedaży nieruchomości przyszłemu najemcy. Właściciel nie wystawia faktur Vat. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 788 412 389 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w obiekcie. Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 307.

notatnik
Szczecin Centrum
Monte Casino

lokal na wynajem

3 pokoje 74 m2 3 500
Szczecin, Centrum, lokal, witryna, wynajem. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Lokal użytkowy do wynajęcia zlokalizowany w Centrum Szczecina o powierzchni 74 m2. Lokal zlokalizowany na parterze posiada duże witryny wystawowe oraz klimatyzację i monitoring. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji i nadaje się do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, możliwość parkowania samochodu przed budynkiem. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 663 002 290 Najmocniejszą stroną wynajmowanego lokalu jest sala sprzedażowa o powierzchni 23,8 m2 i 29 m2 połączone dające razem powierzchnię 52,8 m2, na zapleczu pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 10 m2, oraz zaplecze socjalne o powierzchni 6,5 m2 i łazienka z WC 2,8m2, wszystko widoczne na zamieszczonym planie. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Płatności: czynsz 3 500 Pln. (netto ). Kaucja jednomiesięczna. Opłaty wg liczników: prąd, gaz Ogrzewanie: własny piec gazowy Dostępne media: prąd siła, woda, gaz Kompleks sanitarny: łazienka i wc STAN TECHNICZNY Dobry Okna: Aluminium BUDYNEK Przedwojenna kamienica w Centrum Miasta OTOCZENIE Natężenie hałasu: małe Miejsca parkingowe: przy ulicy W pobliżu Deptak Bogusława . W razie wszelkich pytań, zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w lokalu. Piotr Kałłas tel. 796 665 033 mail. piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 663 002 290 mail. a.madejskawgn.pl WGN Szczecin ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 236.

notatnik
Szczecin Centrum
Centrum

lokal na wynajem

5 pokoi 200 m2 3 600
Szczecin, Centrum, lokal użytkowy, sale wykładowe, sale taneczne, pomieszczenia biurowe, wynajem. WGN Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn. Do wynajęcia pomieszczenia o różnej wielkości w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum, w niewielkiej odległości od Bramy Portowej. Pomieszczenia znajdują się w budynku 3 piętrowym z poddaszem użytkowym. Pomieszczenia można dostosować pod różna działalność: sale wykładowe, sale taneczne, sale pod sztuki walki, różnego rodzaju szkoły czy też pomieszczenia biurowe. Każde piętro ma powierzchnię około 500 mkw, poddasze około 70mkw. Na każdym z pięter znajdują się osobne pomieszczenia o różnych wielkościach, w różnym standardzie. W zależności od potrzeb najemcy, istnieje możliwość wynajmu poszczególnych pomieszczeń jak i całych pięter. Każde piętro z osobnym wejściem z klatki schodowej. Na każdym piętrze znajdują się sanitariaty. Możliwość zaadaptowania pomieszczeń pod własne potrzeby. Więcej informacji pod numerem 531 570 780. Lokalizacja świetnie skomunikowana, blisko przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko dworca PKP oraz PKS. Dużą zaleta jest atrakcyjna cena najmu, w zależności od standardu i kondygnacji waha się w granicach 16-19 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Najważniejsze informacje: Położenie: centrum, Wielkość: wg własnych potrzeb - od 20-500m Cena: 16-19zł/m2 netto, Media: woda, prąd, siła, kanalizacja, ogrzewanie. Polecamy i zapraszamy na prezentację ze względu na cenę oraz atrakcyjne położenie. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 731.

notatnik
Szczecin Zachód
Nowe Miasto

lokal na wynajem

1 pokój 57 m2 1 995
Szczecin, Pomorzany, lokal biurowy, winda osobowa, ochrona,wynajem. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Oferujemy na wynajem pomieszczenie biurowe o powierzchni 57m2, zlokalizowane na IV piętrze biurowca w dzielnicy Pomorzany. LOKALIZACJA Szczecin,Nowe Miasto/Pomorzany OPIS lokal biurowy jednopokojowy o pow. 57m2 doświetlony dużą ilością okien z trzech stron świata wschód, północ, południe. Na podłogach wykładzina dywanowa do wymiany, ściany tapetowane i malowane. Pomieszczenie ogrzewane z sieci miejskiej. W pokoju znajduje się 6 biurek i różnego rodzaju szafy małe i podręczne. W budynku winda osobowa. 2 toalety na piętrze do użytku wspólnego z innymi wynajmującymi na piętrze. PARKING pod budynkiem , bezpłatny KOMFORT do dyspozycji wynajmującego winda osobowa, obiekt z ochroną fizyczną. Ogrzewanie pomieszczeń w cenie. Dodatkowo płatny prąd i śmieci w przypadku niestandardowej ilości. WARUNKI NAJMU Kaucja jednomiesięczny czynsz, opłaty za media wg. zużycia: energia i wywóz śmieci-opcjonalnie CENA 1995zł za pomieszczenie biurowe. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 663 002 290 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w lokalu. Kałłas Piotr tel. 796 665 033 mail: piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 663 002 290 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 118.

notatnik
Szczecin Zachód
Nowe Miasto

lokal na wynajem

4 pokoje 57 m2 1 995
Szczecin, Nowe Miasto, lokale biurowe, winda osobowa, ochrona,wynajem. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Oferujemy na wynajem 4 pomieszczenia biurowe o powierzchniach 24m2 i 25m2, zlokalizowane na II, IV i VI piętrze biurowca w dzielnicy Nowe Miasto/Pomorzany. LOKALIZACJA Szczecin,Nowe Miasto/Pomorzany OPIS lokale biurowy jednopokojowe doskonale doświetlone, oknami na całą ścianę północną lub południową, w zależności od wyboru pokoju. Na podłogach wykładzina dywanowa, ściany tapetowane i malowane. Pomieszczenia ogrzewane z sieci miejskiej. W budynku winda osobowa. 2 toalety na piętrze do użytku wspólnego z innymi wynajmującymi. PARKING pod budynkiem, bezpłatny KOMFORT do dyspozycji wynajmującego winda osobowa, obiekt z ochroną fizyczną. Ogrzewanie pomieszczeń w cenie. Dodatkowo płatny prąd i śmieci w przypadku niestandardowej ilości. WARUNKI NAJMU Kaucja jednomiesięczny czynsz, opłaty za media wg. zużycia: energia i wywóz śmieci-opcjonalnie CENA 35zł za metr, pomieszczenie o powierzchni 24m2- 840zł, 25m2-875m2 WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 663 002 290 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w lokalu. Kałłas Piotr tel. 796 665 033 mail: piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 663 002 290 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 119.

notatnik
Szczecin Pomorzany
Tama Pomorzańska

lokal na wynajem

300 m2 3 600
WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Oferujemy na wynajem powierzchnie magazynową z biurem o powierzchni łącznej 300m2, zlokalizowaną na II piętrze w niskim budynku magazynowo-usługowym, usytuowanym na ogrodzonym i dozorowanym terenie. LOKALIZACJA Szczecin, ul.Tama Pomorzańska MAGAZYN 187m2 i 23m2 wysokość składowania 4,40m, posadzka betonowa, pomieszczenie oświetlone i ogrzewane. POMIESZCZENIE BIUROWE I SANITARNE 2 pomieszczenia biurowe, z hollu wejście do pokoju z oknem o powierzchni 27m2, z niego wejście do drugiego pokoju z oknem o powierzchni 17m2 (strona południowa). Bezpośrednio z klatki schodowej wejście do łazienki z oknem, w której są 2 wc i umywalka. PARKING pod budynkiem KOMFORT do dyspozycji wynajmującego winda towarowa o nośności do 500kg, system alarmowy zapewniający bezpieczeństwo, ogrzewanie pomieszczeń w cenie. WARUNKI NAJMU Kaucja jednomiesięczny czynsz, opłaty za media wg. zużycia: energia, wywóz śmieci, woda. CENA 3600zł NETTO za magazyn z biurem i pomieszczeniem sanitarnym, lokal ogrzewany. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 788 412 389 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w obiekcie. Kałłas Piotr tel. 796 665 033, mail: p.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 111.

notatnik
Szczecin Centrum
Jasne Błonia

lokal na wynajem

2 pokoje 40 m2 1 360
Szczecin, Jasne Błonia, lokal użytkowy, 8 pokoi, balkon, biuro, wynajem. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Prezentujemy Państwu atrakcyjną 40m2 powierzchnię biurową do wynajęcia, wykończoną w wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej reprezentacyjnych dzielnic Szczecina. Do obiektu zapewniony jest dogodny dojazd, co stanowi niewątpliwy atut w kontaktach biznesowych. Państwa klienci natomiast,mogą korzystać z licznych miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy ulicy. Lokale biurowe, które prezentujemy to 7 pokoi o metrażach 24,64m2,7,40m2,8m2,23,73m2,17,50m2,15,30m2,10,28m2 oraz małe pomieszczenie ok 6m2 w którym są podłączenia do umywalki i można je zaadoptować na kuchnię biurową. Łazienka osobna dla Pań i osobna dla Panów w nowoczesnej glazurze i terakocie. Powierzchnie wykończone są w standardzie: -sufity podwieszane -ściany malowane -panele na podłogach. Ogrzewanie i woda miejska. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Cena Najmu 34zł za m2 zawiera już media. Kaucja dwukrotność najmu mesięcznego Media prąd,woda, ogrzewanie. Parking płatny przed budynkiem. Obiekt monitorowany całodobowo z ochroną fizyczną. Serdecznie polecamy, prezentowana powierzchnia doskonale nadaje się na biuro pod siedzibę główną firmy lub jej oddział. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 788 412 389 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną, a zaprezentuje wszystkie jego atuty. Kałłas Piotr tel. 796 665 033 mail: piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail;a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 92.

notatnik
Szczecin Starówka
Orła Białego

lokal na wynajem

3 pokoje 74 m2 4 000
Szczecin, Śródmieście, Stare Miasto, lokal użytkowy, usługi, handel, sklep, gastronomia, wynajem. WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1 Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 74,3 m2, zlokalizowany na parterze w niskim budynku wielorodzinnym. Obiekt znajduje się w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Szczecina przy Placu Orła Białego na Starym Mieście, przy jednej z małych wąskich uliczek w ciągu lokali gastronomicznych. Miejsce uwielbiane i uczęszczane zarówno przez mieszkańców jak i turystów, których przyciąga ciekawa architektura, piękne położenie oraz pobliskie restauracje Dzika Gęś, restauracja włoska Trattoria Tosscana Cafe Venezia, cukiernie jak również liczne w tym miejscu zabytki, Bazylika Archikatedralna, barkowa fontanna Orła Białego. Wizualizacja rewitalizacji Placu Orła Białego: https://gs24.pl/plac-orla-bialego-ma-tetnic-zyciem-zobacz-wizualizacje/ar/5428248 Na powierzchnię lokalu składa się: - sala sprzedaży z dużymi witrynami od strony ulicy - 2 pomieszczenia socjalne, wc. Ogrzewanie i woda miejska. Cena najmu lokalu 4000zł w tym jest już czynsz. Kaucja 4000zł. Dodatkowe opłaty ze media w zależności od zużycia : energia, woda i co W pobliżu liczne miejsca parkingowe, zielony skwer.Centrum miasta a ma się wrażenie, jakby życie w tym miejscu zwolniło na chwilę. Polecam serdecznie z uwagi na atrakcyjną lokalizację. Lokal doskonale nadaje się na punkt gastronomiczny lub handlowy-sklep z pamiątkami. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 796 665 033, 788 412 389 W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w lokalu. Kałłas Piotr tel. 796 665 033 mail: piotr.kallaswgn.pl Agnieszka Madejska tel. 788 412 389 mail: a.madejskawgn.pl WGN Szczecin 4 ul. Królowej Jadwigi 1 http://www.szczecin4.wgn.pl Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację./ Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 89.

notatnik
Szczecin Centrum
Centrum

lokal na wynajem

1 pokój 150 m2 5 250
Szczecin, Centrum, Al. Bohaterów Warszawy, Galeria Nowy Turzyn, lokal użytkowy, biuro, wynajem. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Nowy Turzyn, 1 piętro. NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ WYNAJMUJĄCEGO. Najlepsze miejsce na Twój biznes! Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 150m2 z dużą przeszkloną witryną położony na 1 piętrze Centrum Handlowego Nowy Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy. Lokal z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurowo-handlową, z możliwością dowolnej aranżacji pod indywidualne potrzeby każdej firmy. Ogromnym atutem tego lokalu są duże okna z widokiem na al. Bohaterów Warszawy z możliwością wykorzystania pod własną reklamę. Centrum Handlowe Nowy Turzyn w którym znajduje się lokal wyposażone jest w windy osobowe jak i towarowe, schody ruchome, pełny węzeł sanitarny, instalacje p.poż., ochronę obiektu oraz pełny monitoring. Atrakcyjne położenie obiektu w centrum miasta, świetnie skomunikowane, a także dostęp do bezpłatnego monitorowanego parkingu, zapewnia duży ruch potencjalnych klientów. Najważniejsze informacje: Czynsz: 35złm2 (netto, vat), Kaucja: w wysokości 3 miesięcznego czynszu, Dodatkowe opłaty: prąd i woda wg zużycia, Otoczenie: centrum miasta, komunikacja miejska (autobusy, tramwaje), Parking: bezpłatny z odpowiednią ilością miejsc, Zaplecze socjalne: toalety w części wspólnej budynku lub indywidualnie do przystosowania w lokalu. Zabezpieczenia: pełny monitoring, ochrona 24h. Dodatkowe informacje pod numerem 531 570 780. Zapraszam na prezentację. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 360.