Szczecin
LOKAL na SPRZEDAŻ (numer oferty: KDL-LS-43-10)
7 229 PLN/m2
1 799 999 PLN
pow.
249 m2

RABATY RABATY RABATY

CENA DO SPOREJ NEGOCJACJI DLA CHĘTNYCH I ZAINTERESOWANYCH KLIENTÓW!!!

Polecam na sprzedaż lokal gastronomiczny położony w miejscowości Choszczno z dostępem do jeziora Kluki (pot. Klukom).
Jezioro Kluki, znajduje się w samym centrum miasta. Wokół niego rozciąga się promenada o długości ok. 6 km. Przechadzając się wzdłuż promenady można podziwiać piękne krajobrazy, a na jej szlaku znajduje się niniejsza restauracja. Atutem restauracji jest bezpośrednie położenie przy plaży miejskiej. W sezonie letnim istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne).

Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 327,40 m2. W skład budynku wchodzą dwa poziomy. Parter o powierzchni 105,18 m2 składa się z pomieszczeń gospodarczych, magazynu, kuchni, toalet, chłodni, zmywalni, prysznica oraz miejsca w którym serwowane są posiłki typu fast food, napoje, lody. Pierwsze piętro o powierzchni 143,94 m2 składa się z sali konsumpcyjnej, baru, pomieszczeń gospodarczych, pomieszczenia socjalnego, magazynku, biura, toalet.
Na obydwu poziomach znajdują się tarasy z widokiem na jezioro. Taras mieszczący się na parterze o powierzchni 116,30 m2 z posiada bezpośrednie zejście na plażę miejską. Taras znajdujący się na piętrze pierwszym liczy 58,10 m2 z którego rozprzestrzenia się widok na jezioro oraz otaczającą je przyrodę.

W cenie zakupu lokalu pozostaje całe umeblowanie sali restauracyjnej, wyposażenie kuchenne, magazynów, chłodni, baru oraz pozostałych pomieszczeń należących do obiektu. W lokalu zainstalowano ogrzewanie podłogowe jak również klimatyzację. Woda i kanalizacja miejskie, pompa ciepła. Obiekt monitorowany w środku i na zewnątrz. Koszty ponoszone przez właścicieli:
- podatek od nieruchomości (płatny raz w roku) ok. 6000 zł,
- prąd 2500 zł,
- woda 250 zł,
- odpady 200 zł,

Istnieje możliwość zaaranżowania pokoi gościnnych. Zapraszam osoby kreatywne i pełne zapału do kontaktu!!!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
KDL-LS-43-10
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
1 799 999 PLN
Województwo
zachodniopomorskie
Powiat
Szczecin m.
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
249, 00 m2
Rok budowy
2010
Liczba pięter
1

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystian Kudliński

tel. 662 09 (pokaż)
Kudlińscy Nieruchomości