zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert

działki

liczba ofert: 319 ofert
sortuj
notatnik
Kamień Pomorski Wyspa Chrząszczewska

działka na sprzedaż

389 000
Atrakcyjna działka o pow. 4291 m2, położona bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego (głęboki nurt, wyjście na morze w Dziwnowie). Obszar dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów oraz z Zalewem Szczecińskim i portami jachtowymi na terenie europy. Idealne miejsce dla osób lubiących żeglować oraz ceniących ciszę i spokój. Przepiękna panorama na Kamień Pomorski. Jedna z niewielu tak malowniczo położonych nieruchomości na terenie Wyspy Chrząszczewskiej. Karol Zaliwski Licencja nr 21139 Tel.: +48 570 250 330 MB house Nieruchomości Al. Bohaterów Warszawy 40 70-342 Szczecin Galeria TURZYN Osobom zainteresowanym zakupem nieruchomości z oferty naszej firmy zapewniamy bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z doradcami kredytowymi z największych renomowanych banków oraz firm, gwarantując naszym klientom najniższe dostępne na rynku oprocentowanie. Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie treści zamieszczone w przedstawionej ofercie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części bez zgody autora zabronione! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

mbhouse@nieruchomosciszczecin.pl

notatnik
Kamień Pomorski Marina

działka na sprzedaż

489 000
Atrakcyjna, dobrze zlokalizowana działka o pow. 3286 m2, położona bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego. Obszar dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów oraz z Zalewem Szczecińskim i portami jachtowymi na terenie Europy. Idealne miejsce dla osób lubiących żeglować oraz ceniących ciszę i spokój. Działka w granicach administracyjnych miasta. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Energia elektryczna, gaz, woda oraz kanalizacja nieopodal granicy działki. Karol Zaliwski Licencja nr 21139 Tel.: +48 570 250 330 MB house Nieruchomości Al. Bohaterów Warszawy 40 70-342 Szczecin Galeria TURZYN Informacje dotyczące w/w nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie treści zamieszczone w przedstawionej ofercie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części bez zgody autora zabronione! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

mbhouse@nieruchomosciszczecin.pl

notatnik
Czaplinek
Czaplinek

działka na sprzedaż

61143 m2 1 834 350
Sprzedam , działkę bardzo blisko Jeziora Nątlino o powierzchni 61143 m2 Zamieszkaj nad Jeziorem Natlino w Drawskim Parku Krajobrazowym. Korzystaj z walorów cudownego jeziora kiedy tylko chcesz. Malownicze krajobrazy oraz świetna lokalizacja sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Położona jest zaledwie 0,8 km od centrum Czaplinka, 29 km od Uzdrowiska Połczyn Zdrój, 96km od Uzdrowiska Kołobrzeg i 6,6km od wsi Stare Drawsko gdzie znajduje się Zamek Templariuszy i Joanitów oferujący liczne atrakcje dla turystów. Działka ma zapewniony dostęp do drogi krajowej nr.20 (trasa Gdańsk - Stargard ) przez S10 do Szczecina. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz poznać więcej szczegółów to nie czekaj i skontaktuj się ze mną. Z chęcią udzielę wszystkich potrzebnych informacji. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Szczecin ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc do biura pytaj o numer oferty 465.

notatnik
MYŚLIBÓRZ MAŁY

działka na sprzedaż

4700 m2 470 000
Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 4700m położoną w urokliwym miejscu Myślibórzu Małym. Myślibórz położony jest pośród lasów Puszczy Wkrzańskiej, tuż przy granicy z Republiką Federalną Niemiec, ok. 35 km na północ od centrum Szczecina i ok. 8,5 km na południe od Nowego Warpna. Na południe od miejscowości zlokalizowane jest Jezioro Myśliborskie Wielkie. Do Myśliborza Małego wiedzie trasa przez Myślibórz Wielki. Najlepiej dojechać tam od strony Szczecina drogą wojewódzką nr 115 prowadzącą do Dobieszczyna, a następnie kierować się na Nowe Warpno i na skrzyżowaniu skręcić na Myślibórz Wielki. Za pierwszymi zabudowaniami, które zobaczymy po lewej stronie należy skręcić w prawo. Objeżdżając wschodni brzeg Jeziora Myśliborskiego Małego kierujemy się na północny zachód i po ok. 3 km docieramy do osady. Początki Myśliborza Małego sięgają drugiej połowy XVIII wieku, kiedy to powstała tutaj kolonia osadnicza. Ludność tu mieszkająca trudniła się rolnictwem i leśnictwem. Aktualnie znajduje się tu kilka zabudowań, do których dojechać można leśnymi drogami. Ze względu na swoje położenie, wieś jest doskonałym miejscem do odpoczynku na łonie natury dla grzybiarzy, amatorów spacerów po lesie oraz miłośników wycieczek rowerowych. W pobliżu przepływa Myśliborska Struga, wypływająca z okolicznego Jeziora Myśliborskiego Wielkiego, co przyciąga także wędkarzy. Działkę można kupić w całości lub po 1000m plus udział w drodze (właścicielka wystąpiła o warunki zabudowy). Uzbrojenie prąd, woda studnia ,kanalizacja szambo. Polecam i zapraszam na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Avanti Nieruchomości